Akcijos

Naujai duris atvėrusi Virtualios realybės erdvė VR CITY kviečia Jus patirti naujus pasaulius! Virtuali realybė ranka pasiekiama – pabandyk, pamatyk, paliesk, pajausk!

Galbūt svajojate panėrus į vandenyno dugną stebėti plaukiojančius žydruosius banginius, skirsti į mėnulį kartu su Apollo kosmonautais, nuo karščio suskeldėjusioje dykumoje kovoti su įsiutusiais gyvaisiais numirėliais, sulaukti galimybės sukonstruoti žvaigždžių karų robotą R2D, ar miklinti savo ranką šaudymo iš lanko varžybose. Ir tai tik maža dalis iš daugiau nei 100 žaidimų ir patirčių kuriuos galėsite patirti taip tikroviškai, lyg iš tiesų pats ten būtumėte atsidūrę.

Jaukiai įrengtoje VR CITY žaidimų erdvėje yra net PENKIOS žaidimų erdvės, bei modernios HTC VIVE įrangos pagalba galėsite nusikelti ir atrasti dar nepažintus pasaulius, patirti tai kas įprastame gyvenime būtų tiesiog neįmanoma.

Su šiuo pasiūlymu Jums priklausys:

vieneri virtualios realybės akiniai;
su vienu kuponu Jums priklausys 1 erdvė;
vienoje erdvėje rekomenduojama žaisti ne daugiau nei 5 žmonėms;
kiekvienoje erdvėje rasite patogią sofutę bendraminčiams prisėsti;
plačiaekranį televizorių padedantį dar geriau įsijausti į tai, ką patiria virtualiame pasaulyje esantis draugas;
taip pat karštų gėrimų aparatą, o užkandžius galite atsinešti savo;
prireikus pagalbos žaidimo metu VR CITY darbuotojo pagalbą galėsite išsikviesti net nenusiimdami virtualios realybės įrangos. Pokalbis vyks tiesiog virtualioje realybėje;
patirtis ir žaidimus kiek norėsite galėsite rinktis pats savarankiškai – be darbuotojo įsikišimo;
žaidžiant su draugu atskirose VR CITY žaidimo erdvėse – galėsite susitikti Jūsų pasirinkto žaidimo vienoje virtualioje realybėje.

Nuoroda: https://beta.lt/akcija/visa-lietuva/484166032/pramogos-virtualios-realybes-erdveje-vr-city-vilniuje

 

Rašyti komentarą