Elektroninė bankininkystė

Mokėjimas už prekes, įsigyjamas mūsų internetinėje parduotuvėje vrcity.lt, vykdomas per internetinio atsiskaitymo sistemą paysera.lt. Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per paysera.lt (mokėjimai.lt) sistemą. Ši sistema Jums leis atsiskaityti visuose Lietuvos bankuose.

Atsiskaitymo sistema paysera.lt iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai.

Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Mes nesaugome jokių duomenų apie internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis, visą apmokėjimo procesą atliekate banko puslapyje.

Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.

Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.

vrcity.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į vrcity.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę vrcity.lt neperduodami.

Visais klausimais, susijusiais su prekės apmokėjimo būdais, kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu: +370 600 202 36 arba elektroniniu paštu: info@vrcity.lt