„VR CITY“ – patirk naują pasaulį!

Apie įmonę

Žingeidi, jauna ir iššūkiams pasiruošusi „VR CITY“ komanda savo kelionę į virtualų pasaulį pradėjo dar 2015 metais, kai pirmą kartą išbandė Oculus Rift DK2 (antros kartos virtualios realybės rinkinio) įrangą.

Jau tada užsidėję virtualios realybės akinius patyrėme ir pajutome žmogaus pojūčių (rega, klausa, lytėjimas) ribotumą bei nuspėjamumą.

Kartu supratome, kad tai tik laiko klausimas kada įranga, tobulėjanti ne sparčiais žingsniais, o dideliais šuoliais, sumažins, o galų gale ir beveik visai ištrins takoskyrą tarp realu ir virtualu.

Tokia ateitis šiek tiek baugina, bet karto ir žadina norą ateitį pamatyti, išgirsti ir pajausti dabar.

Norėdami suteikti Jums galimybė patirtį ateitį jau dabar, įrengėme jaukią ir ramią virtualios realybės erdvę „VR CITY“ Saulėtekis, kurią rasite Saulėtekio al. 41, Vilniuje.

Čia Jūsų laukia penkios virtualios realybės erdvės, kiekvienoje iš jų įrengta HTC VIVE virtualios realybės įranga, patogios ir minkštos sofutės, staliukai užkandžiams, bei kavos ir karštųjų gėrimų aparatas širdžiai sušildyti.

„VR CITY“ virtualios realybės erdvė yra pakankamai didelė sutalpinti ir Jūsų šventes. Drąsiai galite planuot pažymėti savi gimtadienį, vardadienį, bernvakarį, mergvakarį ar bet kokią kitą šventę „VR CITY“ kuriame linksmai pramogauti galės net iki 20 asmenų.

Vardas „VR City“ bei interneto svetainė www.vrcity.lt priklauso įmonei UAB „Anvus“.

Dėl vaizdinės ir tekstinės medžiagos, paskelbtos „VR CITY“ svetainėje ir socialinių tinklų profiliuose, citavimo ir naudojimo prašome kreiptis į UAB „Anvus“.