VR pramogos

Komandos teambuilding’as virtualioje erdvėje

Virtuali realybė (VR) - galinga komandos kūrimo priemonė. Naudojant virtualią realybę viskas yra įmanoma.

Dalyviai gali bendradarbiauti tarpusavyje siekdami tikslų virtualioje aplinkoje, arba net patirti draugiškos konkurencijos jausmą per VR iššūkius, užtikrinančius, kad kiekvienas puikiai praleis laiką. Virtualioje realybėje galite pasiūlyti savo komandai galimybę dirbti kartu, ieškant visiškai virtualaus pasaulio ir kuriant prisiminimus, kurių jie niekada nepamirš.

Pakvieskite kolegas kartu pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, varžytis slidinėjime ir smagiai praleisti laiką virtualioje realybėje!

Tik "VR CITY" Jūsų lauks net 4 žaidimų erdvės bei unikali galimybė žaisti penkiese vienu metu, virš 100 žaidimų lobynas, kavos ir karštų gėrimų aparatas, patogios sofos bei galimybė atsinešti savo užkandžius.

Komandos formavimo renginio kaina – TIK 115 eurų!
Į kainą įskaičiuota:
  • 2 valandos virtualių pramogų net 4-iose žaidimų erdvėse;
  • 30 minučių įspūdžių pasidalijimui prie kavos bei užkandžių.
Rezervuokite pageidaujamą laiką ir palepinkite save ir savo darbuotojus motyvuojančia virtualios realybės pramoga “VR CITY” jau dabar!
Bombos išminavimas
Tikslas: bendradarbiavimas, komunikacija, komandinis darbas.

Ar esate pasiruošę išbandyti savo komandinio darbo įgūdžius? Šioje intensyvioje VR patirtyje vienas žmogus bus užsidėjęs VR akinius, o kiti komandos nariai gaus instrukcijas, kurios padės jiems deaktyvuoti virtualią bombą. Vienintelis būdas įveikti šį iššūkį yra dirbti kartu, ir ši patirtis yra puikus būdas bendrauti tarpusavyje, kad būtų pasiektas bendras tikslas.
Rekomenduojame šią patirtį bet kokiam renginiui, kur komandinis darbas, bendradarbiavimas ir bendravimas yra svarbūs dalykai. Be jokių abejonių, jūsų svečiai patirs puikų laiką virtualioje realybėje, o taip pat gaus galimybę dirbti su savo komandos nariais įdomiu, nauju būdu, matydami, ar jie gali išlaikyti ramybę net ir pačios stresinėse situacijose.

VR_akiniai_VRsalmas_VRbomb_VirtualusZaidimai_Vilniuje_VRCITY
Meditacija
Tikslas: atsipalaidavimas, dėmesingumas.

Bet kurioje darbo vietoje yra patiriamas tam tikras stresas. Nesvarbu, ar dirbate papildomas valandas, kad suspėtumėte su artėjančiais terminais, ar bandote sukurti naują sėkmingą projektą, atsiranda momentų, kai vertėtų atsipūsti ir pailsėti. Meditacija pagrįsta „VR“ patirtis yra puikus būdas atsipalaiduoti, tam, kad būtų galima įveikti naują iššūkį, atnaujinant dėmesį ir energiją.

VR pramogos | VR meditacija | VR žaidimai | VR kambariai | VR akiniai | VR šalmas | VR erdvė | VRCITY
Profesijų simuliatorius
Tikslas: šmaikščios pramogos.

Profesijų simuliatoriuje esate nukeliami į virtualią darbo vietą, kur gaunate kavos, įjungiate kompiuterį, valgote spurgas, kalbate telefonu ir dar daugiau! Galbūt nemanote, kad virtualus darbas būtų įdomiausia komandos formavimo renginio veikla, bet taip tikrai nėra! Tai viena iš populiariausių VR patirčių visoje virtualioje realybėje. Dalyviai puikiai praleis laiką tyrinėdami virtualią darbo vietą, šmaikščiai patirdami savo rutiną per šį juokingą kasdienių užduočių vykdymą.
Šio žaidimų privalumas – jūs sužinosite, kas yra jūsų geriausias virtualus darbuotojas! Jei ieškote malonios patirties, kuri nėra pernelyg rimta, tai puikus pasirinkimas.

VRsimuliatoriiai_Vilniuje_VRpramoguErdvesVilniuje_VRCITY
Zombių apokalipsė
Tikslas: draugiškos varžybos.

Niekas taip nepadidina dėmesio ir produktyvumo, kaip noras išgyventi zombių apokalipsę! Ši patirtis puikiai tinka suteikti svečiams nepamirštamą įspūdį bei išsiaiškinti, kas iš tiesų turi geriausius išgyvenimo įgūdžius.
Mes siūlome leisti dalyviams paeiliui išbandyti, kiek laiko pavyks atsilaikyti prieš vis didėjančią zombių vitrinę. Tai yra puiki patirtis, leidžianti visiškai pasinerti į virtualią realybę tuo pat metu užtikrinant draugišką konkurenciją.

VR teambildingas | VR teambuilding | VR pramogos virtualiose erdvėse Vilniuje | VRCITY

Tikimės, kad šis sąrašas suteikė jums idėją, kaip virtuali realybė gali padėti jums sukurti nepamirštamą komandos formavimo renginį. Šiame sąraše esančios patirtys apima kai kurias pačias populiariausias, bet jei nematote, ko ieškote, nesijaudinkite! Mes turime sukaupę gausų, virš 100 žaidimų lobyną iš kurių galite rinktis, ir esame visada pasiruošę padėti Jums pasirinkti, kuris variantas yra geriausias Jums ir Jūsų svečiams.